DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Exhibitions

The exhibition of Slovakia artist Kristína Kandriková is part of the accompanying program of Festival of Light BLIK BLIK 2020. Kandriková is closely connected with the theme of nature and light. In her work, the artist has long been concerned with human being in a landscape shrouded in darkness. The installation of objects, images, sounds and lights in DEPO2015 as a whole reflects one of the most magical moments of our day - the transformation of darkness into light, the time when night turns into day.

An opening of the exhibition will held on March 5. at 17:00.

Tickets & Prices

The entry is for free.

Výstavy festivalu CO.CON představí tvorbu současných ilustrátorů. To nejlepší ze svých ilustrací přivezou Vhrsti, Tomáš Motal, Laydeez do comics, studio Drawect. a další.

Vystavená díla si můžete prohlédnout v Truhlárně, v Kavárně i v Ateliérové uličce

Vstupné

vstup zdarma

Interaktivní výstava výtvarnice Elišky Podzimkové otevírá prostor, v němž se ocitnete v kouzelném světě, který působí nejen na oči, ale i další smysly. Fotografie kombinované s ilustracemi můžete navíc pomocí aplikace ve vašem telefonu rozpohybovat. Odstřihněte se od každodennosti a aspoň na chvíli se vraťte do dětství.

Vstupné 

 • dospělí 80 Kč
 • dítě/senior/ZTP 50 Kč
 • rodinné 150 Kč
 • děti do 3 let zdarma

Pořadatelem výstavy je Filmový festival Finále Plzeň

Events

Kreativní zóna DEPO2015 se řídí omezením volného pohybu osob a dalšími nařízeními v souvislosti s omezením šíření COVID-19.

V provozu: 
NON TOXIC LIFE drogerie
otevírací doba: út, čt, so 14:00-17:00 - protože se situace může měnit, prosím, ověřte si otevírací dobu v daný den ještě zde
vchod dvěřmi č. 2 

Uzavřeno:
Recepce, Bistro&Café DEPO, Predator GYM, Step Studio, výstava Góóól, dětský koutek, Sdílené dílny a obchody NASEBE, Venkovský dům, HairPoint, Zahrada v misce - funguje pouze e-shop, UMU - můžete objednávat online

V DEPO2015 platí nařízení Krajské hygienické stanice, celý prostor je pravidelně desinfikován a v prostoru jsou umístěny cedule s pokyny, jak se ve veřejném prostoru chovat.

AKCE V DUBNU

Výstava Kristína Kandriková – Ticho před svítáním – dočasně uzavřeno

Výstava Góóól – Hrdinové české kopané – dočasně uzavřeno

Eliška Podzimková - Malý princ - přesunuto na podzim

 

22. 4. Plzeňské business pivo – zrušeno
25. 4. Predator run – přesunuto na neurčito
25.-26. 4. Mezinárodní víkend tance 9. ročník – přesunuto na 2021
29. 4. Filmový klub - zrušeno

 

 

Plzeň, teš se na další nálož komiksů, deskovek, PC her a cosplay! Druhý ročník festivalu CO.CON je tu.

Zahrajte si kultovní klasiky, čerstvé novinky či betaverze přímo od vývojářů. Rozšiřte svou komiksovou sbírku nebo se potkejte se samotnými tvůrci během přednášek a workshopů. Rozlouskněte šifry v únikovce, ponořte se do virtuálních realit, soutěžte či kooperujte v libovolné deskovce z naší půjčovny. Otestujte pochoutky ze všech koutů galaxie, sledujte hrdiny i padouchy celého multivesmíru.

Sledujte novinky na Facebooku!

Vstupné

 • Dospělý                   250 Kč
 • Dítě do 15 let          100 Kč
 • Rodinné vstupné (max. 2 dospělí a 2 děti do 15 let) 600 Kč
 • Cosplay - pouze na místě za 100 Kč

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na Plzenskavstupenka.cz a zde přes formulář GoOut.net

Jeden z velmi úspěšných seminářů "Funky mamky" Moniky Just, je seminář Hranice, abychom se neztratili.... Někteří z nás zažili výchovu plnou příkazů a zákazů. Výchovu, kde není respekt. Ve snaze neudělat stejné chyby, padáme do situací, kde nejsme pro děti čitelní. Neumíme nastavit hranice pevné, ale laskavé. Je to potom od zdi, ke zdi. Děti se ztrácí a neustále testují rodiče, kam až můžou. V roli rodiče nabízíme respekt a lásku a najednou máme pocit, že toho děti zneužívají.

Pojďme se podívat, jak na to, co hranice vlastně jsou a jak je budovat. Jak nastavit a udržet doma rovnováhu, v které nám bude fajn všem.

O LEKTORCE
Monika Just - lektor osobního rozvoje, "funky mamka" dvojčat Emmy a Adama. Před šesti lety založila vlastní vzdělávací společnost, kde se primárně zaměřuje na vzdělávání zaměstnanců. Důraz klade na propojení emoční inteligence s kompetencemi, tedy práci na sobě a svých kvalitách.
Srdeční záležitostí je pořádání seminářů pro veřejnost. Je autorkou seminářů Funky mamky, Spolubytí, 9 strategií pro život a Emoční inteligence pro děti. Je koučem osobnostního rozvoje a e-booku "Seru na respektující způsob výchovy", organizátorkou a lektorkou "Rodinné kempy".

Kapacita je 15 osob. Muži více než vítání!

Vstupné

Cena: 300 Kč v předprodeji na Plzenskavstupenka.cz, na místě 350 Kč.

Vezměte s sebou své přátele na facebooku!

Steve McQueen, San Francisco a Ford Mustang ve slavné akční kriminálce s legendární automobilovou honičkou. Bullittův případ zásadním způsobem ovlivnil přístup filmařů k akčním automobilovým pasážím a řada dalších slavných filmových honiček by bez Bullitta vůbec nevznikla. Kvalita filmu však nestojí pouza na ojedinělé nadupané scéně. Bullittův případ je stylová kriminálka, která nemá důvod tlačit zbytečně na pilu. Příkladně pracuje s tempem, tichem a diváckým napětím. To vše divák dostane v cool balení, které bude dnes už hledat marně.

BULLITT is featured within DEPO2015 Film Club. Come and discover the jewels of world cinematography.

Tickets & Prices

You can purchase the tickets for 90 CZK in advance on Plzenskavstupenka and GoOut or on place.

Lidská sexualita není jen projevem rozmnožovacího pudu. Je vyjádřením mužského a ženského principu a jejich spojení nejen na biologické úrovni.

Psychické a sociální aspekty sexuality jsou velmi důležité pro naší identitu i vztahy. Sex je také zdrojem energie a obsahuje spirituální rozměr.

Jak se jednotlivé aspekty sexuality projevují? Jaký mohou mít vliv na naše zdraví? Jak s tématy sexu a sexuality zacházet?

Přednáší Mgr. Michaela Fialová, spoluautorka bestselleru Proč a jak psychosomatika funguje

Vstupné

Vstupenky zakoupíte za 390 Kč v předprodeji na Plzenskavstupenka.cz

První Plzeňské business pivo se vydařilo. Nenechte si ujít to další a přijďtě posedět, popít a popovídat si na neformální podnikatelské setkání Pod hlavičkou Plzeňského business kotle.

Sledujte novinky na Facebooku!

Otestujte, co je ve vás na prvním letošním závodu ze série Predator RUN. Svou fyzičku i vůli můžete prověřit v srdci Predátorů, v místě, kde má Predator Race svoji originální tělocvičnu Predator Gym.

Tradiční závod historickou Plzní, který vás provede historicky nebo jinak známými místy trochu jinak. Jedná se o první závod sezóny, který vás dostane do pohybu, poměříte svůj výkon s ostatními nebo si prostě jen užijete bezva den!

Predator RUN je trasován v minimální délce 7km a narazíte minimálně na 7 překážek! Všechny překážky jsou z té lehčí úrovně, jelikož je RUN naší nejlehčí verzí závodů. Nicméně nudit se rozhodně nebudete, série je vypsaná ve třech kategoriích ELITE, OPEN, FUN!

Více informací naleznete na www.predatorrace.cz

Sledujte novinky na Facebooku!

Oslavte s Mezinárodním víkendem tance krásu a rozmanitost tanečního umění. Sobotní program ovládnou taneční workshopy a v neděli se můžete těšit na taneční show.

Mezinárodní víkend tance každoročně pořádá nejen workshopy, taneční flashmob, ale zároveň taneční show, kdy výtěžek z akce věnuje na charitativní účely. Letos opět propojí slavné taneční skupiny různých stylů ze západních Čech a podpoří tancem lidi, kterým byla diagnostikována roztroušená skleróza. Podpořte jedinečnou kulturní událost a oslavte s námi den tance ať jako divák nebo jako tanečník. Hlavním pořadatelem akce je Petra Procházka Parvoničová.

Taneční skupiny a oddíly, které uvidíte na show:

 • Dance center Petry Parvoničové
 • Afresh Dance Community
 • Victoria talent academy
 • Marty Dance Klatovy
 • Tanec v Plzni
 • DJKT Plzeň- baletní školička
 • Plzeňský dětský sbor
 • Sokol Plzeň
 • Dance expression
 • Spider DC
 • Diamonds dance group
 • SKV klub Praha
 • ZUŠ Chválenická
 • Roska Plzeň z.p.s.
 • FITDANCEART Plzeň
 • Flamenkítas

Vstupné

Vstupenky jsou k dostání na Plzenskavstupenka.cz za 220 Kč - 250 Kč

Málokterý film je zbytečnější představovat než právě Matrix. Příběh Nea zná patrně každý a každý Matrix nejspíš i viděl. Přijďte si dát opáčko na velké plátno a sdílet zážitek z kultovního filmu s ostatními. Matrix je nejen diváckým fenoménem, zásadním způsobem ale ovlivnil i samotnou kinematografii. Výrazně propojil vliv americké a asijské filmové tvorby, transformoval vývoj bojových akčních scén ve filmu a v neposlední řadě představil světu Keanu Reevese.

MATRIX is featured within DEPO2015 Film Club. Come and discover the jewels of world cinematography.

Tickets & Prices

You can purchase the tickets for 90 CZK in advance on Plzenskavstupenka and GoOut or on place.

Workshops and Courses

Hledáte smysluplný kroužek pro své děti? Co takhle je naučit práci se základními materiály i nářadím? Celkem 17 lekcí pomůže dětem rozvíjet zručnost a podpoří jejich osobitý projev. Setkávat se budeme každou středu.

Řemeslný kroužek v DEPO2015 dětem představí základní řemeslné a výtvarné postupy a seznámí je s rozmanitými materiály a nástroji. Kroužek bude probíhat v „Řemeslném ateliéru“, plně vybavené dílně pro malé kutily. Kromě toho děti zavedeme i do prostředí řemeslných dílen: dřevo a kovodílny.

Během tvorby necháme dětem prostor pro jejich fantazii, budou se moci inspirovat například jejich oblíbenými hrami, sci-fi i fantasy filmy nebo třeba historií. Budou pracovat na tematických projektech, při jejichž tvorbě budou rozvíjet nejen svoji zručnost a představivost, ale natrénují si také komunikaci a práci ve skupině.

Náplň jednotlivých lekcí se bude odvíjet od konkrétní skupiny a zájmu jednotlivých účastníků.

Lektor: Dominik Vegricht

KDY: každou středu 16:00-18:00

TERMÍNY: 12. února – 10. června 2020 (17 lekcí; 4. března - kroužek odpadá kvůli jarním prázdninám)

VĚK: děti 7–14 let

CENA: 2 990,- Kč

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Kontakt pro více informací:
Soňa Rychlíková
+420 724 001 590
rychlikova@depo2015.cz

Seznamte se s tradiční truhlářskou prací se dřevem! Získáte teoretický základ, naučíte se, jak udělat truhlářský spoj několika způsoby a zhotovíte si výrobek (rámovou konstrukci) dle vlastního návrhu. 

Kurz je rozdělen do 5 týdnů, každá část trvá 4 hodiny (celkem 20 hodin).

Dvě první lekce budou napůl teoretické (řezivo, dřeviny, vlastnosti, lepení, povrchové úpravy). Vedle toho si účastníci zkusí prakticky rozkreslit a ručně vyrobit základní rámové spoje, za pomoci ručních pil a dlát. Účastníci by měli pracovat na vlastních návrzích, které si začnou třetí týden vyrábět. Návrhy (a jejich výroba) budou průběžně konzultovány s lektorem a na konci pátého týdne by měl každý odcházet s vlastním kouskem nábytku.

Výrobky vytvořené během kurzu budou založené na jednoduché rámové konstrukci a budou vyrobené ze smrkových hranolů 40 x 60 mm, případně doplněné o desku v podobě spárovky. Vzniknout může např. stolička, stolek, malý regál.

 

Rozsah kurzu:  20 hodin (5 úterků v řadě 17.00-21.00)

Termíny: 10.3., 17.3., 24.3., 31.3., 7.4.

Cena kurzu: 4500,-

Věková kategorie: 18-99 let

Lektor: Ing. Stanislav Melka

V ceně kurzu: smrkové KVH 40x60, spárovka (v případě, že budete chtít na výrobek použít jiný druh dřeviny, musíte si donést vlastní materiál, nevzniká tím však nárok na slevu)

Co s sebou: potřebujete jen pohodlný pracovní oděv a pevné boty, vše ostatní obdržíte na místě (ochranné pomůcky, lehké občerstvení)

VSTUPENKY na kurz k zakoupení již brzy

(Na kurz je možné použít dárkový poukaz na kurz práce se dřevem s doplatkem 250 Kč)

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, čtyři čtvrtky vždy 17-21 (12. března - 2. dubna)

S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 


Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.

Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový poukaz.

Přijďte si osadit designovou misku značky NAKYTKU. Osazovat se bude jarními květinami a zakonponovat můžete i přírodní dekorace. Máte se na co těšit.

Vstupné

Cena za workshop 1.250 Kč

Workshop se uskuteční v prostorách Tržnice DEPO2015

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, čtyři čtvrtky vždy 17.00 - 21.00 (9. - 30. dubna)

S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 


Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.

Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový poukaz.

Během tohoto intenzivního kurzu si vyzkoušíš dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře tzv. céóčko.

Kurz vedeme v přátelském duchu v malých skupinkách s individuálním přístupem. Praktickou část prokládáme teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále společně probereme správné použití úhlové brusky a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozvíš vše o následných antikorozních úpravách oceli. 

Kurz svařování je určen pro širokou veřejnost. 

Rozsah kurzu: víkendový kurz, sobota i neděle 10.00-18.00 (18. - 19. 4.)
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Pokud máš zájem o kurz, volej na tel.: 731184134, nebo piš přímo Honzovi na: honomichljan@depo2015.cz.

Na tento kurz je také možné zakoupit dárkový poukaz.

Veněc nemusí být jenom ten vánoční. Na tomto workshopu si vyzkoušíte umotat svůj jarní věnec, který vám může ozdobit domovní dvěře.

Láká vás prostředí dřevodílen a chtěli byste si osvojit základní truhlářské dovednosti? Pak je tento víkendový kurz práce se dřevem právě pro vás!

Co se naučíte?

Během tohoto intenzivního kurzu se seznámíte se soudobými metodami a postupy při konstrukci nábytku. Budete pracovat s různým nářadím a stroji k obrábění dřeva. Každý účastník si přes víkend vyrobí vlastní čtyřnohou stoličku z původně surových fošen. Přitom se dozví o bezpečné obsluze strojů, zvládne základy strojního opracování dřeva a seznámí se se základními truhlářskými spoji.

Lektor:

Kurzem Vás provede Martin Holenda, který působí jako vedoucí učitel odborného výcviku na Akademii řemesel v Praze.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro širokou veřejnost. Je vhodný jak pro úplné začátečníky tak pro ty, kteří už mají s prací se dřevem nějaké zkušenosti. Kurz je pro účastníky nad 18 let. K uskutečnění kurzu jsou potřeba nejméně čtyři účastníci. Maximální kapacita je deset lidí.

Rozsah kurzu:

Víkendový kurz – sobota i neděle 9:00 –19:00

(pauza na oběd 13:00-14:00)

Cena: 4250,- 

(cena zahrnuje: 2x lehký oběd, drobné občerstvení v průběhu kurzu, materiál pro výrobu stoličky)

S sebou:

Pohodlný pracovní oděv a pevné uzavřené boty.

(oděv by neměl být příliš volný, dlouhé vlasy do drdolu)

Vstupenka ZDE

Na kurz je možné zakoupit dárkový poukaz. (Pokud chcete využít zakoupený poukaz přímo na tento konkrétní kurz, napište pro rezervaci místa na pribanovaad@depo2015.cz).

V případě dotazů pište na dilny@depo2015.cz nebo volejte na 720 934 886.