DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Exhibitions

Interaktivní výstava výtvarnice Elišky Podzimkové otevírá prostor, v němž se ocitnete v kouzelném světě, který působí nejen na oči, ale i další smysly. Fotografie kombinované s ilustracemi můžete navíc pomocí aplikace ve vašem telefonu rozpohybovat. Odstřihněte se od každodennosti a aspoň na chvíli se vraťte do dětství.

Vstupné 

  • dospělí 80 Kč
  • dítě/senior/ZTP 50 Kč
  • rodinné 150 Kč
  • děti do 3 let zdarma

Pořadatelem výstavy je Filmový festival Finále Plzeň

Events

Puberta je to roztomilé období, kdy se z našich milovaných dětí stávají otrávení adolescenti s nafouklým výrazem, kterým dávají jasně najevo, že rodič je jen otravný šum na pozadí. Právě pro ty z vás, kterých se to týká, nebo tušíte, že to brzy přijde, je určen tento workshop. Vlastně přesněji řečeno: pokud je vašim ratolestem kolem osmi, přijďte také, ať víte do čeho jdete a jak se na to připravit. Protože prevence je vždycky lepší než intervence. Těším se na vás Monika!

O LEKTORCE
Monika Just - lektor osobního rozvoje, "funky mamka" dvojčat Emmy a Adama. Před šesti lety založila vlastní vzdělávací společnost, kde se primárně zaměřuje na vzdělávání zaměstnanců. Důraz klade na propojení emoční inteligence s kompetencemi, tedy práci na sobě a svých kvalitách. Srdeční záležitostí je pořádání seminářů pro veřejnost. Je autorkou seminářů Funky mamky, Spolubytí, 9 strategií pro život a Emoční inteligence pro děti. Je koučem osobnostního rozvoje a e-booku "Seru na respektující způsob výchovy", organizátorkou a lektorkou "Rodinné kempy".

Kapacita je 15 osob. Muži více než vítání.

Vstupné

Cena: 300 Kč v předprodeji na Plzenskavstupenka.cz, na místě 350 Kč.

Mint market brings about fifty design retailers to DEPO2015. Look forward to a wide range of fashion outfits, jewelry, cosmetics and goodies. Come and enjoy the pleasant atmosphere and support Czech design. MINT market is a market with fresh fashion, jewelry, design and delicacies. So come and taste.

Tickets & Prices

The entry is for free.

Podpořte svou návštěvou rodinu malé Emičky, postiženou autonehodou z 5. ledna 2020 u Tlučné. 

Na nádvoří vás čeká ukázka zásahu policie, práce hasičů, záchranné služby a integrovaných složek. Autobusovou halu rozezní vystoupení šesti kapel, které zakončí Vilém Čok a Doa.

Vstupné

Vstup na nádvoří DEPO2015 je zdarma s možností příspěvků pro Emičky rodinu do zapečetěné schránky.

Vstup na hudební program v Autobusové hale 250 Kč.

Exotické dobroty opět míří do autobusové haly DEPO2015! Přijďte ochutnat ty největší lahůdky z ugandských zahrádek, indonéských políček a od zanzibarských kořenářů.

 

Co pro vás chystáme?

  • Čerstvé ovoce z Afriky (jackfruit, baby banány, mango, avokádo, mučenku, ananas, plantainy, koření, červené banány a další) i z Asie (duriany, dračí ovoce, papáji, mangostany, rambutany, liči a tak dál)
  • Koření přímo ze Zanzibaru
  • Ovoce sušené na nefalšovaném africkém sluníčku
  • Kávu, oříšky, čokoládu i čerstvé kakaové boby

Abychom dodrželi všechna nezbytná hygienická opatření, na trhy vás budeme pouštět maximálně po 50 lidech a k dispozici samozřejmě budou dezinfekční gely. Prosíme všechny, kteří se k nám vypraví, aby si zakryli ústa rouškou nebo šátkem a dodržovali minimálně metrové rozestupy. Zároveň bohužel musíme až do odvolání zrušit ochutnávky a konzumaci přímo na místě.

 

Pořadatelem afrického trhu je Virunga.cz, česko-ugandský food projekt, který dováží tu nejčerstvější zemědělskou produkci letecky, ze srdce Afriky. Virunga.cz podporuje ugandské lokální farmáře a pěstitele, vykupuje za férové ceny a těší česká srdce tím nejupřímnějším ovocem na světě. Víc informací najdete na www.africketrhy.cz.

Sledujte novinky v události na Facebooku!

Zkrachovalý komediant Arthur se již dlouho pohybuje na hranici mezi realitou a šílenstvím. Po brutálním napadení se začíná propadat do temných komnat vlastní duše. Joker je stvořen!

USA / 122 minut / 2019
r. Todd Phillips
h. Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz a další

 
 
Snímek JOKER uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.
 

Čechoameričan Frank zdědí díky šlechtickým kořenům zámek Kostka v Česku a vrací se z New Yorku do České republiky. Roztáčí se kolotoč nečekaných situací, jež pramení z neznalosti místních poměrů.

Česko / 110 minut / 2019
r. Jiří Vejdělek
h. Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Eliška Balzerová a další.

 
 
Snímek POSLEDNÍ ARISTOKRATKA uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.
 
VSTUPENKY

Devátý film kultovního režiséra Quentina Tarantina. Končí šedesátá léta a s nimi i éra hippies a zlaté časy Hollywoodu. Právě v této době se pokoušejí u filmu prosadit televizní herec a jeho kaskadér…

USA, Velká Británie, Čína / 161 minut / 2019
r. Quentin Tarantino
h. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie a další.

ČSFD 78%

Snímek TENKRÁT V HOLLYWOODU uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Komediální příběh dvou kamarádek, jejichž životy jsou náhle díky hře osudu vzhůru nohama a veškeré jistoty vezmou za své. Jak se s nečekanými životními a milostnými rošádami popasují?

Česko, Slovensko / 107 minut / 2020
r. Marta Ferencová
h. Petra Hřebíčková, Eliška Balzerová, Tatiana Dyková a další.

ČSFD 53%

Snímek PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.
 
VSTUPENKY

Stárnoucí John Rambo se snaží najít klid na svém ranči v Arizoně a zapomenout na běsy zabijácké minulosti. Když ale mexický gang unese dceru jeho kamaráda, je nucen znovu sáhnout po zbrani.

USA / 100 minut / 2019
r. Adrian Grunberg
h. Sylvester Stallone, Paz Vega, Joaquín Cosio a další.

ČSFD 69%

Snímek RAMBO: POSLEDNÍ KREV uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.
 
VSTUPENKY

Zuzana žije již patnáct let ve zdánlivě šťastném manželství s manželem Jiřím. Náhodou se dozví, že Jiří má mladou milenku Lenku a rozhodne se jednat. Dost skandálně a netradičně…

Česko / 109 min / 2020

r. Petr Zahrádka
h. Ivana Chýlková, Jiří Langmajer, Lucie Žáčková a další.

ČSFD 50%

Snímek CHLAP NA STŘÍDAČKU uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 

Přesně deset let po fenomenálním úspěchu muzikálu Mamma Mia! se můžeme vrátit na řecký ostrov a k písním kapely ABBA. Osudy známých hrdinů se proplétají a odhalují i dávnou minulost.

USA / 114 min / 2018
r. Ol Parker
h. Amanda Seyfried, Meryl Streep, Pierce Brosnan a další.

ČSFD 64%

Snímek MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 

Legendární americký muzikál z prostředí střední školy v padesátých letech. Frajírek Danny se po prázdninách vrací do posledního ročníku střední školy a potkává letní lásku Sandy…

USA / 106 min / 1978
r. Randal Kleiser
h. John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing a další

ČSFD 82%

Snímek POMÁDA uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální dokument odkrývá za pomoci odvážných hereček temná místa internetu. Víte, co dělá na internetu vaše dítě?

Česko, 100 min / 2020
r. Vít Klusák, Barbora Chalupová
h. Tereza Těžká, Anežka Pithartová, Sabina Dlouhá a další.

ČSFD 90%

 

Snímek V SÍTI uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 


 

Akční honička tentokrát vede přes deštivý Londýn, radioaktivitou zamořené okolí Černobylu až na Hobbsovu rodnou Samou v Polynésii. Jenže před některými lidmi se prostě utéct nedá…

USA / 134 min / 2019
r. David Leitch
h. Dwayne Johnson, Jason Statham, Vanessa Kirbi a další.


ČSFD 62%

Snímek RYCHLE A ZBĚSILE uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 

Nestalo se, ale mohlo se stát. Vítejte ve druhé světové válce podle Quentina Tarantina. Ve světě, kde historická realita ustupuje brutálnímu pohádkovému vyprávění!

USA, Německo / 153 min / 2009
r. Quentin Tarantino
h. Brad Pitt, Mélanie Laurent, Eli Roth a další.

ČSFD 86%

Snímek HANEBNÝ PANCHARTI uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 

Známá hra se změnila a přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

USA / 123 min / 2019
r. Jake Kasdan
h. Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a další.

ČSFD 64%

 

Snímek JUMANJI uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 


 

Známý superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Jeho plán nechat superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť mu zkříží cestu agent Nick Fury.

USA / 130 min / 2019
r. Jon Watts
h. Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal a další.

ČSFD 76%

Snímek SPIDER-MAN uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Plzeňská vstupenka

GoOut

 

 

Concert version V.

For almost 16 years 4TET VOCAL GROUP has amazed viewers with its incredible performances and ideas.

Tickets & Prices

The tickets are available from 550 CZK on www.ticketportal.cz

Follow the news on Facebook!

Svérázná svobodná matka odjíždí s osmiletým synem strávit advent na hory. Neplánovaně se ocitá na osamělé horské chatě, kde potkává dva bratry. Milostné eskapády můžou začít…

Česko, Slovensko / 109 min / 2019
Režie: Lenka Kny
Hrají: Anna Polívková, Bolek Polívka, Martin Dejdar a další

Snímek ŽENSKÁ NA VRCHOLU uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a Goout.net

Moderní pojetí klasického milostného románu umocněné písničkami, které doprovázejí velkolepá taneční čísla, líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání.

USA, Hong Kong / 128 min / 2016
r. Damien Chazelle
h. Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons a další

ČSFD 73%

Snímek LA LA LAND uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a GoOut.net

Celovečerní dokumentární road movie mapuje bláznivou a dobrodružnou cestu napříč africkým kontinentem na legendárních a hodně starých motorkách Jawa Pionýr. 

Slovensko / 109 min / 2019
Režie: Marek Slobodník
Hrají: Marek Slobodník, Martin Kochaník, Marek Duranský a další

ČSFD 88%

Snímek AFRIKOU NA PIONÝRU uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a Goout.net

Opulentní filmový počin současné režisérské hvězdy je příběhem spisovatele, který je součástí římské smetánky a jenž díky své sarkastické povaze odkrývá její povrchnost a strojenost.

Itálie, Francie / 141 min / 2013
r. Paolo Sorrentino
h. Toni Servillo, Sabrina Ferilli, Carlo Verdone a další

ČSFD 78%

Snímek VELKÁ NÁDHERA uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a Goout.net

Hlasujte pro jeden z českých filmů v události na facebooku do středy 27.5. do 12:00 a staňte se spolutvůrci programu AutoDEPOkina. Vybírat můžete ze snímků Modelář, Ženy v běhu a Attila.

Vybraný film uvedeme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a GoOut.net

Hlasujte pro jeden ze zahraničních filmů v události na facebooku do středy 27.5. do 12:00 a staňte se spolutvůrci programu AutoDEPOkina. Vybírat můžete ze snímků Dannyho parťáci, Rocketman a Vymítač ďábla.

Vybraný film uvedeme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a GoOut.net

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální dokument odkrývá za pomoci odvážných hereček temná místa internetu. Víte, co dělá na internetu vaše dítě?

Česko, 100 min / 2020
r. Vít Klusák, Barbora Chalupová
h. Tereza Těžká, Anežka Pithartová, Sabina Dlouhá a další.

ČSFD 90%

Snímek V SÍTI uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a Goout.net

Brad Pitt a Morgan Freeman v rolích policistů, kteří jsou na stopě geniálního vraha, jehož zrůdné činy spojuje sedm smrtelných hříchů. Netuší, že čím jsou mu blíže, tím víc se stávají součástí jeho hry…

USA / 127 min / 1995
Režie: David Fincher
Hrají: Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow a další

ČSFD 92%

Snímek SEDM uvádíme v rámci AUTODEPOKINO a ve spolupráci s Finále Plzeň a ZL Production. Přij(e)ďte se podívat na klenoty české i světové kinematografie.

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupíte na Plzenskavstupenka.cz a Goout.net

Workshops and Courses

Hledáte smysluplný kroužek pro své děti? Co takhle je naučit práci se základními materiály i nářadím? Celkem 17 lekcí pomůže dětem rozvíjet zručnost a podpoří jejich osobitý projev. Setkávat se budeme každou středu.

Řemeslný kroužek v DEPO2015 dětem představí základní řemeslné a výtvarné postupy a seznámí je s rozmanitými materiály a nástroji. Kroužek bude probíhat v „Řemeslném ateliéru“, plně vybavené dílně pro malé kutily. Kromě toho děti zavedeme i do prostředí řemeslných dílen: dřevo a kovodílny.

Během tvorby necháme dětem prostor pro jejich fantazii, budou se moci inspirovat například jejich oblíbenými hrami, sci-fi i fantasy filmy nebo třeba historií. Budou pracovat na tematických projektech, při jejichž tvorbě budou rozvíjet nejen svoji zručnost a představivost, ale natrénují si také komunikaci a práci ve skupině.

Náplň jednotlivých lekcí se bude odvíjet od konkrétní skupiny a zájmu jednotlivých účastníků.

Lektor: Dominik Vegricht

KDY: každou středu 16:00-18:00

TERMÍNY: 12. února – 10. června 2020 (17 lekcí; 4. března - kroužek odpadá kvůli jarním prázdninám)

VĚK: děti 7–14 let

CENA: 2 990,- Kč

VSTUPENKY k zakoupení ZDE

Kontakt pro více informací:
Soňa Rychlíková
+420 724 001 590
rychlikova@depo2015.cz

Kurz je určený všem zájemcům, kteří by si rádi vyzkoušeli tváření žhavého kovu a dozvěděli se, co je to „torzírování”, k čemu slouží „vlčí tlama”, nebo jak se používá „utínka”. 

Jako budoucího kováře tě zasvětím do správného úderu kladivem, ovládneš práci s kleštěmi a odkryji před tebou nejeden fígl tohoto černého řemesla. Z každé hodiny si odneseš vlastnoručně vykované předměty, jako jsou klínky do seker, skoby, hřebíky, podkovičky pro štěstí, či drobnou mříž, dle své fantazie. 

Rozsah kurzu: 16 hodin, čtyři čtvrtky vždy 17.00 - 21.00 (7. - 28. května)

S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 


Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Předprodej kurzu bude ukončen v 10:00 v den konání kurzu. Pokud byste měli zájem o kurz po ukončení předprodeje, volejte na tel.: 731184134.

Pro více informací o workshopu piště na: honomichljan@depo2015.cz 
Na tento kurz je také možné koupit dárkový poukaz.

Během tohoto intenzivního kurzu si vyzkoušíš dvě nejvíce používané metody svařování oceli, a to svařování obalenou elektrodou a svařování v ochranné atmosféře tzv. céóčko.

Kurz vedeme v přátelském duchu v malých skupinkách s individuálním přístupem. Praktickou část prokládáme teorií oboru, upozorněním na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále společně probereme správné použití úhlové brusky a broušení až k dokonale hladkému povrchu a samozřejmě se dozvíš vše o následných antikorozních úpravách oceli. 

Kurz svařování je určen pro širokou veřejnost. 

Rozsah kurzu: víkendový kurz, sobota i neděle 10.00-18.00 (16. - 17. 5.)
S sebou: pohodlný pracovní oděv a pevné boty 

Lektor: Jan Honomichl 
Cena: 4250,- 

VSTUPENKY k zakoupení ZDE.

Pokud máš zájem o kurz, volej na tel.: 731184134, nebo piš přímo Honzovi na: honomichljan@depo2015.cz.

Na tento kurz je také možné zakoupit dárkový poukaz.