DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Exhibitions


Co ukrývá podzemí bývalého depa dopravních podniků? Je plzeňské podzemí skutečně jen historickým sklepením? A měl František Křižík utajovaného bratra?

Přijďte zjistit odpovědi na všechny tyto otázky od 11. 12. 2022 do naší nově připravované rodinné únikové hry. A kdo ví, zda zůstanete jen v DEPO2015…

Na únikovou hru je potřeba se předem rezervovat na konkrétní termín na www.goout.cz.

Lze ji také koupit jako originální dárek online taktéž na www.goout.cz.

Events

DAVID KOLLER, jedna z nejvýraznější osobností české hudební scény posledních desetiletí, zpěvák, bubeník, producent a autor mnoha hitů vyráží se svou skvělou kapelou na jaře 2023 na tour k nové desce LP XXIII.

Lístky v předprodeji k zakoupení ZDE.

Multižánrový festival pro ty nejmenší diváky a objevitele od 10 měsíců do 3 let. KUK nabízí rodinám s malými dětmi smysluplný program s vysokou uměleckou úrovní, nekomerční alternativu kvalitní dětské zábavy i inspirativní divadelní přehlídku.

Nevařte a přijďte hladoví. To jsou dvě základní pravidla úspěšné návštěvy festivalu jídla. Vaše chuťové buňky uspokojí mistři street foodu, tedy rychlého, ale z kvalitních surovin připraveného jídla. Těšit se můžete na burgery, hot dogy, exotické kuchyně i na sladké tečky.

KDY | 18. 3. 2023, 10:00 – 18:00

KDE | areál DEPO2015

VSTUP | ZDARMA

Festival světla a umění ve veřejném prostoru BLIK BLIK se posedmé vrátí v plné své kráse a velikosti do centra města Plzně!

23. – 24. 3. 2023 | 19 – 24 h

Připojte se na Facebookovo událost.

Žebřík vstupuje už do čtvrté dekády své existence! Slavnostní vyhlášení 31. ročníku proběhne 31. března 2023 v DEPO2015 v Plzni. Připojte se na Facebokovou událost.

Více informací najdete na www.anketazebrik.cz.

Workshops and Courses