DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Pomocná síla do kuchyně

V DEPO2015 jsme otevřeli kavárnu s bistrem Ústředna DEPO ve vlastním provozu! Staňte se její součástí!

Tvoříme nový koncept ­­- navazujeme na atmosféru, se kterou už je naše DEPO dávno spojené (festivaly, výstavy, veletrhy, food markety a řemesla). Proto volíme kuchyni, do které je vidět, a ve které se jídlo finišuje přímo před zrakem zákazníka. Pro přímý výdej jídla máme k dispozici otevřený Street Food point „BISTRO“ uprostřed kavárny pro přímý výdej jídla a pro přípravu zázemí uzavřené kuchyně, kam hledáme pomocnou sílu.

Náplň práce:

  • Pomocné práce v kuchyni dle pokynů šéfkuchaře
  • Průběžný úklid kuchyně a spotřebičů, mytí nádobí v myčce
  • Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů

Co požadujeme:

  • Potravinářský průkaz
  • Spolehlivost rychlost, samostatnost

Co nabízíme:

  • Pravidelnou pracovní dobu Po – Pá, 3-4 hodiny denně
  • Spolupráce na DPP nebo DPČ
  • Zvýhodněné stravování
  • Příležitost být součástí nového týmu kavárny a bistra Ústředna DEPO
  • Zázemí stabilní společnosti a prostor pro další vzdělávání

Nástup: nejlépe ihned

V případě zájmu pište na valdmanovae@depo2015.cz.

Zasláním svého životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení. Více informací ke zpracování osobních údajů naleznete na: https://www.depo2015.cz/o-nas-ag65/informace%20ke%20zpracovani%20osobnich%20udaju-a2340