DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Práce se dřevem: VLASTNÍ PROJEKT

Máte doma starou židli po babičce a nevíte, jak z ní udělat opět výstavní kus nábytku? Nebo si už dlouho nosíte v hlavě nápad na vestavěnou polici? Využijte konzultace a dohled našeho zkušeného lektora.

TERMÍNY: zahájení po naplnění kapacity

ČASY: konzultace projektu s týdenním předstihem cca 30 min v čase 10:00 - 13:00, následující víkend kurz so + ne vždy 10:00 - 17:00 (13:00 - 14:00 pauza na oběd )

MÍSTO: Řemeslný ateliér DEPO2015

KAPACITA: 3 dospělí účastníci

CENA: 3 400,- / splatný jednorázově předem

PŘIHLÁŠKA: ke stažení níže, vyplněnou a podepsanou přihlášku + popis projektu + skicu zašlete jako scan nebo fotku na rychlikova@depo2015.cz, jakmile budeme mít dostatek zájemců, zašleme další info a pokyny k platbě

ROZSAH: 12,5 hod včetně 30 min konzultace

V ceně je zahrnuta konzultace pracovního postupu, dohled lektora a nájem vybavené dílny. V ceně není zahrnut materiál na vlastní projekty.

Při společné konzultaci s lektorem (cca 30 min v sobotu s týdenním předstihem) vyberete nejlepší pracovní postup, týden budete mít na promyšlení a zajištění všeho potřebného materiálu a v průběhu následujícího víkendu je vám k dispozici náš vybaveny Řemeslný ateliér i s lektorem na realizaci. Podmínkou účasti je vlastní projekt, jehož popis + skicu případně foto budeme potřebovat zaslat předem.

LEKTOR: Miroslav Hora

Celoživotní výtvarný pedagog, kterého stále ješté neopustila chuť předávat své zkušenosti a dovednosti. Práci se dřevem sice nestudoval, ale léta praxe považuje za dostatečnou odbornou průpravu. V kombinaci s trpělivostí a veselou myslí ideální předpoklady.

KONTAKT:
Soňa Rychlíková
+420 724 001 590
rychlikova@depo2015.cz