DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Lovci znaků

Víte, jaký je největší objev lidstva? Přeci písmo! Svět znaků, symbolů a šifer ožije v nové interaktivní světelné expozici z dílny DEPO2015 BLIK x BLIK Lovci znaků.

19. 10. 2022 – 28. 2. 2023

pondělí – pátek | 14:00 – 18:00
sobota – neděle | 10:00 – 18:00

Zábavy si v ní užijete do sytosti a přijdete na to, že písmo je nejen kus naší historie, ale také velké dobrodružství. Zvládnete se domluvit s robotem Blablátorem? Porazíte světelnou šibenici, dokážete napsat text v klínovém písmu nebo vyčistit interaktivní videomappingové město od reklam? Podaří se vám cestou získat všechny znaky a rozšifrovat tajnou zprávu? Lov začíná!

Expozice je vhodná pro děti alespoň se základní znalostí písmen. Celá výstava je bezbariérová a vhodná i pro rodiny s kočárky a vozíčkáře.

Lovci znaků jsou tvořeni jako putovní expozice, kterou je v případě zájmu možno přizpůsobit i jiným prostorům.

Připravovaná rodinná expozice Lovci znaků je v pořadí již třetí interaktivní výstavou, kterou DEPO2015 vytváří pod značkou BLIK x BLIK. Tou se odkazuje na úspěšný plzeňský festival světla. Základem všech těchto výstav je světelné umění propojené zajímavou scénografií i výtvarnými instalacemi do jedinečného návštěvnického zážitku. Dva předchozí výstavní počiny, a to expozice Digitální hřiště a Tajuplný les, se staly divácky i mediálně velmi úspěšnými. Jen Tajuplným lesem prošlo za půl roku na 27 000 nadšených návštěvníků. Podívejte se na trailery z obou expozic a také na ohlasy, které výstavy vyvolaly v médiích (Česká televize, Novinky.cz, Lidovénoviny, Plzeňský deník, Právo atd.)

_____________________________________________________________________________________

PRO ŠKOLY

Rezervace
Na program je možné objednat se každý všední den od:
9:00
10:00
11:00

Jak se přihlásit
Napište prosím email, ve kterém uvedete:

– termín a čas
– název školy
– počet dětí
– jméno a kontakt na doprovázejícího pedagoga

Email prosím odešlete na proskoly@depo2015.cz.

Termín a čas Vám musí být písemně potvrzeny!

Více informací můžete najít na facebookové události.