DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Festival KUK - pro děti od 10 měsíců do 3 let

Přijďte si užít divadlo pro nejmenší diváky, koncert vážné hudby pro rodiče s batolaty, vyzkoušet pohybové a hudební workshopy či zadovádět si do obří herny pro malé průzkumníky. Dorazte se přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje a že i vaše ratolest si KUK zamiluje!

Start: 7.3.2022

Konec: 16.3.2022

Vstupenky online

Plzeňská vstupenka

KUK je prvním českým multižánrovým projektem, který cílí především na návštěvníky ve věku od 10 měsíců do 3 let.KUK nabízí rodinám s malými dětmi smysluplný program s vysokou uměleckou úrovní, nekomerční alternativu kvalitní dětské zábavy, nabitý program od herny, přes divadelní představení až po pohybové workshopy. To vše na míru pro naše nejmenší návštěvníky.

Celý program zveřejníme již brzy.

VSTUPENKY DO HERNY (10:00 - 13:30 / 14:00 - 18:00)  MŮŽETE KOUPIT ZDE.

‼️ Pamatujte, prosím, že každý návštěvník (dítě od 10 měsíců i dospělý) POTŘEBUJE SVOU VSTUPENKU, a to jak do herny, tak na doprovodný program. Děkujeme za pochopení.

Program KUK
7. března - 16. března 2022

Obří herna pro nejmenší
7.3.- 16.3. každý den
dopolední blok 
10:00 – 13:30 
odpolední blok 
14:00 – 18:00 

7.3. pondělí
11:00 Hudba batolatům / divadelní představení Damúza
15:00 Hudba batolatům / divadelní představení Damúza

8.3. úterý
15:00 První pomoc nejen pro rodiče / workshop

9.3. středa
15:00 Znakování pro batolata s písničkami / workshop 
15:30 Znakování pro batolata s písničkami  / workshop

16:15 Ostrov objevů /workshop 
16:45 Ostrov objevů /workshop

11.3. pátek
10:00 Výtvarná dílna /workshop
12:00 Výtvarná dílna /workshop

12.3. sobota
11:00 Ptáček a lev / divadelní představení Damúza
15:00 Ptáček a lev / divadelní představení Damúza

13.3. neděle 

10:30  Znakování pro batolata s písničkami  / workshop
11:00 Ostrov objevů / workshop
13:00 Mámou ve světě kluků / přednáška
15:30 Rodičovství s lehkostí - ochutnávka nástrojů Access Consciousness

14.3. pondělí 
15:00 Máme doma neposedné dítě / přednáška, beseda

16.3. středa
11:00 Batosnění / divadelní představení Damúza - ZRUŠENO Z DŮVODU NEMOCI
15:00 Batosnění / divadelní představení Damúza - ZRUŠENO Z DŮVODU NEMOCI

11:00 Hudba batolatům / Interaktivní hudební vystoupení pro malé a velké „ Teče hudba, teče“.
15:00 Hudba batolatům / Interaktivní hudební vystoupení pro malé a velké „ Teče hudba, teče“.

 

 

Anotace:

Hudba batolatům / HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ, Damúza

 • Kapacita: 30
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 100 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • 7.3. pondělí, 11:00 a 15:00

Hudební interaktivní vystoupení „sNěžné tóny“ pro malé a velké.
Sněhobílá zima v teple! Sněhové koule, které netají! Veselé cinkání a zvonění rolniček! Zahřejeme vás hudbou, obejmeme vás svými hlasy v doprovodu jemných a zajímavých nástrojů, podělíme se s vámi o svou lásku k zimě, jelikož naše kořeny pochází ze Sibiře. Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Studio Damúza: Batosnění /DIVADLO

 • Kapacita: 30
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena:100 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • 16.3. středa, 11:00 a 15:00

Pohádková ukolébavka inspirovaná knihou Petry Kubáčkové O andělovi, noční můře, statečném medvídkovi, hodném slonovi, opici a divoké huse a nespícím Toníčkem.

Dva hrdinové – Pom a Luli. Kuk! A jsou na světě. Ťap, ťap, ťap…putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF!, Brum. Cesta je dlouhá, víčka jsou těžká. Pšt! a dobrou noc.
Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem – je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Studio Damúza: Ptáček a lev/ DIVADLO

 • Kapacita: 50
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena:100 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • 12.3. sobota, 11:00 a 15:00

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí – ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepejte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla. Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Výtvarná dílna

 • Kapacita: 18
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 150 Kč dítě, 50 dospělí
 • 11.3. pátek, 10:00 a 12:00

Milé a milí! Znáte to - BEJBY nebude sedět v koutě! Teda jako může, ale možná by to byla škoda. Pokud chcete tančit jako v Hříšňáku, akorát místo zvedačky si zkusit míchačku, přijďte. Budeme malovat jogurtovými barvami, zapouštět barvy do látky anebo třeba sochařit z domácí modelíny. Takže umělci všech stylů, jste srdečně zváni! Jako radůstky pro potěchu budou na místě připravené DIY hry a hračky na rozvoj motoriky a koordinace. Jo, a vše je zdravotně nezávadné a pokud to bude nutné, tak i jedlé. Kreativitu nezastavíš! Každý návštěvník musí mít svou vlastní vstupenku.

Znakování pro batolata s písničkami 

 • Kapacita: 14
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 50 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • Středa 9.3. 15:00 – 15:30 , 15:30 – 16:00 
 • Neděle 13.3.  10:30 - 11:00 

Nevíte, jak se domluvit s vaším děťátkem, když ještě nemluví? Přeci jednoduchými znaky! Přijďte si pár z nich vyzkoušet a zazpívat si písničky, které tyto znaky používají. Mnohem více se dozvíte na naší ukázkové hodině “Znakování pro batolata”. Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Ostrov objevů 

 • Kapacita: 14
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 50 Kč (každý musí mít vstupenku)
 • Středa 9.3. 16:15 – 16:45 I, 16:45 – 17:15
 • Neděle 13. 3.  11:15- 11:45

Vzdělávání dětí od 15 do 36 měsíců všemi smysly najednou - to splňuje tento úspěšný vzdělávací projekt, který je v Plzni velkým hitem a stává se u rodičů a dětí velmi oblíbeným. Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

První pomoc nejen pro rodiče

 • Kapacita: 20 lidí (dospělí pouze)
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • Cena: 700 Kč za osobu
 • úterý 8.3. 15:00-17:00

První pomoc by měla patřit mezi základní znalosti každého člověka. Víte například, co dělat, když se dítě začne dusit nebo ztratí vědomí?

Přijďte si s námi užít hezké odpoledne a naučte se jak v případě potřeby beze strachu a stresu správně zareagovat a zachránit tak život. 
 

O lektorce:
Mgr. Ludmila Lešková
Skoro celý život pracovala jako zdravotní sestřička. Lektorování je pro ni příležitostí předat své mnohaleté zkušenosti nejen jako zdravotník, ale také jako starostlivý rodič, což nejvíce oceňují účastníci kurzu První pomoci (nejen) pro maminky.

Více informací na http://www.ludmilaleskova.cz/ Workshop je určen pro dospělé návštěvníky.

Mámou ve světě kluků

 • kapacita: 30 lidí (pouze dospělí)
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 150 Kč
 • neděle 13.3.  - 13:00 - 15:00

Jste maminkou a máte syna?
Kluci vyrůstají převážně obklopení ženami a jejich představami, emocemi a přesvědčeními.

Co je ale podstata kluků? Jaká jsou jejich specifika a potřeby, aby vyrostli ve správné chlapy a muže?  Je pro vás těžké snášet klučičí energii?  Tápete někdy co vlastně kluci potřebují? Je pro vás kvůli tomu náročné ustát svoji ženskost?

Pojďte si popovídat o tom, jak klukům dopřát, co potřebují, mít s tím větší lehkost a ještě přitom zůstat ženou. Tatínkové, babičky a ostatní jsou také vítáni!

Lektorka Kateřina Venzarová je máma tří kluků, žena, trenérka i učitelka a  Facilitátorka nástrojů Access Consciousness, autorka knihy Mámou ve světě kluků,  Zápisníku pro mámu a syna a otázkových karet Máma a syn. Workshop je určen pro dospělé návštěvníky.

Rodičovství s lehkostí - ochutnávka nástrojů Access Consciousness

Chcete zvládat intenzivní situace s dětmi s větším nadhledem? Jak se cítit více svobodně v rodičovství a mateřství? Zajímá vás osobní rozvoj a hledáte způsob, jak všechnu teorii aplikovat doma, třeba i s dětmi? Jste ti nejlepší rodiče pro své děti. Ukažte jim, jak se žije s radostí.

Ochutnávka nástrojů pro více radosti, lehkosti, inspirace jak s dětmi, partnery, rodinou ale především sami se sebou.

Podíváme se na témata: O čem je modalita Access Consciousness a technika Access Bars. Podíváme se na nástroj, který vám ulehčí intenzivní situace (hádky, cizí návaly emocí na vás...), prozkoumáme způsoby, jak si udržovat nadhled, ukotvit se v přítomnosti a otevírat se více možnostem v běžných každodenních situacích

Lektorka Kateřina Venzarová je máma tří kluků, žena, učitelka, překladatelka a facilitátorka nástrojů Access Consciousness CFMW. Už skoro 5 let používá nástroje AC v každodenním životě i se svými syny, jeoficiální tlumočnicí nejpokročilejších kurzů  Access Consciousness a facilituje kurzy Access Bars, workshopy a intra této modality na různá témata. 

Máme doma neposedné dítě

 • kapacita: 30 
 • předprodej: Plzeňská vstupenka
 • cena: 50 Kč za osobu (pro dospělé)
 • pondělí 14.3. - 15:00 - 16:30

Informace o technikách a možnostech výchovy děti s ADHD, ADD.

Výchova zjednodušeně řečeno "neposedného dítěte" je mnohdy velmi náročná. Okolí rodin vnímá často tyto děti jako nevychované či neposlušné. Tak tomu obvykle ale není. Rodiny se snaží, aby jejich děti byly okolím akceptované i s jejich "zvláštnostmi" 

Pojďme si o tomto fenoménu společně popovídat s PhDr. Dagmarou Nechutnou na semináři “Máme doma neposedné dítě”. Beseda je určena pro dospělé návštěvníky.

 

 

Výstavy

Nová interaktivní expozice Vzhůru do oblak bude otevřena od 18. března do 31. srpna 2022.

Prolétněte se fascinujícím světem v oblacích, zažijete svět létání na vlastní kůži a staňte se alespoň na chvíli bájným Ikarem! 

Vleťte na kouzelném létajícím koberci do světa mýtů a pohádek, nahlédněte do přírodní laboratoře inspirované létajícími zvířaty a rostlinami, a nakonec se vydejte na cestu od počátků létání po etické otázky a ekologické dopady dnešní podoby létání. Zjistíte, že svět nad našimi hlavami skrývá mnohá tajemství a jejich objevování bude úžasné dobrodružství. Tak vzhůru do oblak!

Vzhůru do oblak je expozicí, která nadchne nejen rodiny s dětmi ale také školní skupiny. Pro školy jsou připravené zajímavé lektorské programy, které jsou schopné obsloužit 30 dětí naráz. Žáci se při nich nejen pobaví, ale hravou formou se dozví také něco o zákonitostech létání ať z hlediska biologie, fyziky nebo inženýrství, z pohledu historie i současnosti. Dotknou se ale také budoucnosti letectví, létajících aut nebo dobývání vesmíru. S lektorem nastíní témata technologického vývoje, jeho ekologických dopadů a etických otázek, s nimiž se generace dnešních dětí ve svých životech jistě ještě setká. 

Výstava je otevřena ve všední dny od 14.00 do 18.00 a o víkendech, státních svátcích a školních prázdninách od 10.00 do 18.00.

Vstup do výstavy je vždy po hodinových intervalech ve skupině 30 osob. Návštěvníci si tak mohou předem zakoupit vstupenky na daný den i hodinu. 

Novou expozici Vzhůru do oblak jsme připravili ve spolupráci s dětským interaktivním muzeem Sladovna Písek, kde byla výstava v pozměněném vzhledu a bez prvků, které přidala produkce v DEPO2015 k vidění v roce 2020 pod názvem Leťme vysoko, a vídeňským dětským muzeem ZOOM. Producenti a vývojáři expozice jsou pak společnosti UUUL  a Objevárium.

VSTUPENKY na Plzeňské vstupence.

Vstupné

Dospělý 150 Kč
Děti 6-15 let 100 Kč
Rodinné 2+2 400 Kč
Studenti/Senioři/ZTP 120 Kč
Děti do 5 let zdarma

18.3 - 31.8. 2022

19 mladých bavorských a českých umělců vystavuje svá díla, která vznikala při jejich uměleckých rezidencích v Plzni a v Regensburgu v letech 2019-2022.

Kavárna: 22.4.-13.5.
Výstava děl umělkyň: 

Lena Schabus

Kristina Brasseler

Barbara Muhr

 

Vstup zdarma.

Výstava s názvem Bezsebe je společnou autorskou výstavou Anny Arnetové a Petra Kozla.

Nejedná se o jejich první výstavu, již spolu vystavují po několikáté. Vzájemně se umělecky doplňují, přesto že jejich tvorba je tak velmi odlišná – vše nakonec vytvoří velmi příjemný celek. Z toho také vznikl název této výstavy... Na první pohled nesourodé umělecké duo – překvapí svojí sehraností a souzněním.

Tvorba Anny Arnetové se skládá převážně z drobných kreseb zvířat, kde kombinuje nejenom materiály, ale i techniku. Udíme kombinace jemné kresby a práce se sprejem, dále jsou tu kresby doplněné koláží a zlatým akrylem. Ale vždy je základem její tvorby kresba, kdy hlavní inspiraci čerpá z přírody.

Přírodní motivy jsou na této výstavě doplněny také sérií šesti abstraktních maleb, což je velmi netypické pro tuto autorku.

Souznění mezi oběma umělci vychází z harmonie, kterou se oba snaží nacházet v přírodě.
Tvorba Petra Kozla se soustředí po většinou na vodní prvek.


Geometrie, kterou vodní hladina odráží je abstrahovaný svět kolem nás.

Fraktální geometrie, kterou poslední vědecké poznatky řadí mezi jazyk, kterým je vyzpíván svět, se snaží umělec zachytit a uložit do obrazu.

Používá pro to intuitivní přístup v mixování médií, kdy technika je posunuta na samou hranu možností.
Používá čisté pigmenty, které připravuje buďto s akrylovou nebo olejovou bází.

Lazury, které tímto způsobem vznikají, nanáší na strukturu, která mnohdy připomíná snímky z mikrokosmu.

Vstup zdarma. Otevřeno každý den 10 - 18.

Lidová píseň očima dětí. Výstava výtvarného oboru ZUŠ Chválenická na téma lidová píseň.

Od 16. května do 15. června je možné shlédnout výtvarné práce, které vytvořili žáci  pod vedením pedagožky a výtvarnice Radky Ježkové..

Na vernisáži, která proběhne 26. května 2022 od 18 hodin v kavárně DEPO2015, zazní úpravy lidových písní předního plzeňského skladatele Zdeňka Lukáše v podání smíšeného pěveckého sboru Česká píseň.

Společná výstava Ateliéru Socha a prostor a Ateliéru Malba FDU LS - Sutnarky představující nejlepší bakalářské a diplomové práce tohoto roku.

Více informací již brzy.

Akce

Autobusovou halu zaplní second hand s jarním oblečením.

2.- 4. května
10 - 17

Akci pořádá MARWIL.CZ

Přijďte si zatančit každé úterý salsu, bachatu, kizombu či zouk do naší kavárny!

úterky 19:30-22:30h

Vstupné 80Kč.

Pořádá https://tanecvplzni.cz/

Festival pouličního občerstvení opět nabídne to nejlepší z české streetfoodové gastronomie. Nechte se zlákat živou atmosférou, vůní a chutí odlehlých konců světa, ochutnejte dobroty z daleka i blízka, potkejte se s přáteli nad skvělým jídlem a plnou skleničkou.

7. května 2022
10 - 18

Více informací ZDE. Vstup zdarma.

Přijďte si zatančit každé úterý salsu, bachatu, kizombu či zouk do naší kavárny!

úterky 19:30-22:30h

Vstupné 80Kč.

Pořádá https://tanecvplzni.cz/

Swingové středky, to jsou pravidelné tančírny. 

Obvykle na reprodukovanou hudbu, ze začátku pouštíme pomalejší skladby vhodné na lindy hop, později se na playlistu vyskytují i rychlejší skladby na zatančení si tanců jako charleston, shag, balboa či boogie.

18 - 22
Vstupné dobrovolné.

Během druhého dílu přednáškového a diskusního cyklu se představí organizace zřizované samosprávami, které se prostoru města věnují intenzivně a ve větším měřítku.

Výchozí pozici i aktivity několika z nich přiblíží ředitel Kanceláře architektury města Karlovy Vary Karel Adamec, vedoucí KAM v Liberci Jiří Janďourek a ředitel Městského ateliéru prostorového plánování a architektury v Ostravě Ondřej Vysloužil.

Cena: 50 Kč 
Pořadatel: Pěstuj prostor

Start: 18:00

 

hraje kapela A. S. Band hostující stepaři: Guillem Alonso, Roser Font (Španělsko), Igor Bezdieniezhnykh (Ukrajina) - vstupné dobrovoln

Akce je součástí Plzeňského festivalu stepu. 

Více informací ZDE.

Kavárna, 20-22.

Třetí setkání makerů, kutilů, vynálezců, inovátorů a jejich fanoušků v Plzni!  

Seznámíte se s elektronickými a technologickými vychytávkami, řemesly, designem, 3D tiskem, udržitelnými projekty, roboty a se spoustou dalších netradičních projektů.

Maker Faire je neobyčejné setkání pro technologické nadšence i rodiny, které milují interaktivitu a učení hrou!  

14. května 2022
10:00 - 18:00 - Vstupné dobrovolné!

Chcete také světu ukázat svůj vynález, inovaci, projekt nebo netradiční řešení? Nebo znáte nějakého makera?

Pak máme spuštěné přihlášky u nás na webu  https://makerfaire.cz/vystavuj/

Nenechte si ujít první festival věnovaný rodině v Plzni! 

A na co se můžete těšit? Sledujte událost, brzy vše zveřejníme - přednášky, zábava pro děti i dospělé, workshopy, ukázka práce IZS, trh českých tvůrců, divadlo, hudba a mnohem více.

Vstupenky již v prodeji ZDE.

Přijďte si zatančit každé úterý salsu, bachatu, kizombu či zouk do naší kavárny!

úterky 19:30-22:30h

Vstupné 80Kč.

Pořádá https://tanecvplzni.cz/

Swingové středky, to jsou pravidelné tančírny. 

Pravidelná swingová tančírna, kde se tentokrát bude střídat reprodukovaná hudba pomalejších i divočejších temp s plzeňskými jazzmeny, kteří si zajamují na známá swingová témata. Vy ještě netančíte?! Přijďte to zkusit nebo aspoň načerpat atmosféru jako posluchač.

18 - 22
Vstupné dobrovolné.

Chystáte se založit novou zahradu a nebo proměnit část té stávající v květinovou louku? Zajímá vás, jak vypadají přírodní zahrady a jak hospodařit podle zásad permakultury? 

Přijďte se dozvědět víc od odborníků a nadšenců, kterým zahrada nedá spát. Těšit se můžete i na bezplatnou měnírnu (SWAP) rostlin všeho druhu nebo zahradnickou poradnu.

21. a 22. května v DEPO2015. 

Celý program najdete ZDE.

Přijďte si pochutnat na kalamárech, krevetách, chobotnicích, steaku z tuňáka a další skvělé ryby - vše z grilu na dřevěné uhlí. Chybět nebudou ani skvělé předkrmy v podobě tataráčků, chobotnicového salátu.... Prosecco samozřejmě nebude chybět.

12:00 - 19:00

Více informací ZDE.

Přijďte si zatančit každé úterý salsu, bachatu, kizombu či zouk do naší kavárny!

úterky 19:30-22:30h

Vstupné 80Kč.

Pořádá https://tanecvplzni.cz/

Třetí část přednáškové a diskusní série se soustředí na téma soutěží.

Své zkušenosti se soutěžemi představí krajinářská architektka z Platformy pro veřejný prostor Karla Kupilíková, architekt Miroslav Vodák z českobudějovického spolku CBArchitektura a architekt Jiří Opočenský z pražského studia ov-a.

Cena: 50 Kč 

Pořadatel: Pěstuj prostor

Start: 18:00

Výstava výtvarného oboru ZUŠ Chválenická na téma lidová píseň. Na vernisáži zazní úpravy lidových písní předního plzeňského skladatele Zdeňka Lukáše v podání smíšeného pěveckého sboru Česká píseň.

Od 18:00 v kavárně. 

Více informací ZDE.

Evropský den sousedů nabídne ve dnech 27. – 29. května po celé Plzni již podeváté akce, které podporují komunitního ducha v různých jeho podobách.

Programová ohniska neboli program v okolí lokálních kulturních center v pátek a sobotu odpoledne a nedělní procházky po městských částech jsou tradiční součástí, která je určena široké veřejnosti.

Sobotní sousedské večeře jsou naopak soukromými slavnostmi, k jejichž uspořádání je možné se registrovat do 5.5.2022. Po registraci se adresy stávají součástí webové mapy večeří a mohou vybírat z nabídky vystoupení, která přijedou zahrát až před jejich dům.

Více na www.evsropskydensousedu.cz

Několik míst po celé Plzni a v blízkém okolí nabídne také porgram pro veřejnost v Programových ohniscích.

 Připraveny jsou rozličné aktivity, soutěže a vystoupení pro děti i dospělé. To hlavní je ale příležitost k setkání. Konkrétní místa na www.evropskydensousedu.cz.

Festival arabské kultury se vrací do DEPO2015!

Festival arabské kultury v rámci svého 12. ročníku chystá velký sobotní program & Oriental Street Food Market s bohatým kulturním programem a ochutnávkami arabských specialit. Prožijte sobotní odpoledne s celou rodinou v romantických uličkách arabského trhu, ochutnejte milované blízkovýchodní pokrmy a zjistěte více o lásce po arabsku.

Sledujte také Facebook festivalu..

Pojďte se seznámit se svými sousedy!

Registrujte se do 5.5.2022 a uspořádejte sousedskou slavnost u Vás doma. Vše o registraci a naší podpoře na www.evropskydensousedu.cz.

Několik tras komentovaných procházek opět doplní program Evropského dne sousedů v průběhu neděle.

Projděte se místy, která možná díky našim průvodcům dostanou nový rozměr. Konkrétní trasy s průvodci, časy a místa startu na www.evsropskydensousedu.cz.

Zapište si do kalendáře termín druhého ročníku festivalu kávy Lógr 2022.

Industriální kulturní prostor DEPO2015 se podruhé naplní kafem! LOGR festival se vrací a opět vás vezme za doprovodu živé hudby, skvělého jídla a pití na cestu poznání kávy.


Na Lógru se dozvíte:
- JAK SE KÁVA PĚSTUJE (přednášky, výstava, rostliny, fotografie a videoprojekce)
- JAK SE KÁVA PŘIPRAVUJE (ukázky různých metod přípravy kávy, latte art battle)
- JAK SE POZNÁ DOBRÁ KÁVA (workshop tzv. cuppingu - degustace kávy, brzy otevřeme registrace)
- JAK DOBŘE UTRATIT PENÍZE ZA KÁVU (prodejní stánky kaváren, pražíren, sladkých dobrot a náčiní na přípravu kávy)


Podrobný program již brzy. Sledujte Facebookovou událost.

VSTUP ZDARMA
29. května 10-18

Autobusovou halu zaplní second hand s jarním oblečením.

10 - 17

Akci pořádá MARWIL.CZ

Přijďte si zatančit každé úterý salsu, bachatu, kizombu či zouk do naší kavárny!

úterky 19:30-22:30h

Vstupné 80Kč.

Pořádá https://tanecvplzni.cz/

Workshopy a Kurzy

Letadlo, rogalo nebo vystřelovací motýl? Pojďte si je vyrobit a hned je můžete využít v naší výstavě Vzhůru do oblak. Jen počítejte, že nic není hned - každý workshop trvá cca 15 minut, tak přijďte včas!

Workshopy probíhají každou sobotu, neděli a státní svátek v čase 10 - 17h u naší KPZ - Kreativní pijízdné zóny, kterou najdete u vstupu do výstavy v Tržnici. U každého workshopu vybíráme příspěvek na materiál 50,-Kč.

Více informací včetně vyjímek z otevírací doby najdete tady.