DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Výstavy

Máte někdy pocit, že v lese toho je mnohem víc než jenom to, co je vidět na první pohled? Vydejte se s námi ze světa lidí do krajiny plné tajemné atmosféry, hry světel, stínů a zvuků a nahlédněte do říše fantazie. Otevře se před vámi les plný příběhů a vy se stanete jejich nejdůležitější součástí. Kde je hranice skutečného lesa a kde vaší vlastní fantazie? To je jenom na vás.

Vstupenky na konkrétní den a čas zakoupíte ZDE.

Více informací ZDE.

Prozkoumat tajemství a kouzla našeho Tajuplného lesa budou moci v létě obyčejní smrtelníci každý den od 10 do 18 hodin.

září - prosinec
Po - Pá 14 - 18
So - Ne 10 - 18

VSTUPNÉ

Dospělí                                             150 Kč
Děti                                                  100 Kč
Studenti / ZTP                                  120 Kč
Rodinná 2+2                                     350 Kč
Skupiny (tábory) od 10 osob               80 Kč
Děti do 5 let, ZTP/P + doprovod            0 Kč

Pro více informací o Tajuplném lese sledujte naší událost na Facebooku.

Výstava je bezbariérová.

Ateliér Socha a prostor FDULS vystavuje díla studentů, která vznikala v průběhu posledního roku. Jedinečná příležitost vidět na vlastní oči kolekci rozměrných i malých objektů, které kombinují tradiční, ale i neobvyklé sochařské techniky. 

Výstavní prostor Nudle do 15.8.2021

Vstupné zdarma

Plzeňský fotograf Michal Poustka představí své fotografie polských muralů, tedy velkoformátových maleb na domech.

Výstava se snaží zachytit hranici mezi uměním a vandalismem v ulicích polských měst, zkoumá a dokumentuje jak nelegální, tak oficiální muraly vzniklé ve spolupráci umělců s místními samosprávami nebo jinými kulturními institucemi. Návštěvníky výstavy tak čeká nevšední putování do Wrocławi, Poznaně, Lodže, Varšavy a Krakova.

Pořadatelé: DEPO2015 a Polský institut v Praze

Výstava se koná v rámci festivalu WALLZ a v rámci projektu PL in PLzeň.

Projekt vznikl ve spolupráci s Národním centrem kultury ve Varšavě.

Projekt podpořilo Ministerstvo kultury, národního dědictví a sportu Polské republiky.

14. 6. – 14. 7. 2021

Výstava WALLZ no. 2 představí výběr ateliérové tvorby i přímé umělecké zásahy do výstavního prostoru od umělců, kteří se zúčastnili druhého ročníku festivalu WALLZ.

Akce

Dva bubny, dva doprovodné dechy, dva sólové dechy. Našlápnutá živelná dechovka vás strhne k tanci a zapojí do děje. Malý projekt, který vznikl v Plzni v září roku 2017 jako dechové trio pro pouliční hraní, má nyní šest členů, desítky úspěšných koncertů a repertoár čítající šestnáct balkánských šlágrů od bulharského chora po tradiční srbskou dechovku.

Vstup zdarma

start v 19:00 na nádvoří DEPO2015

Říkají si Outcasts a v jejich rozmanitém repertoáru najdete jazz, ale i současnou populární hudbu. Rádi improvizují a užívají si každou minutu na pódiu. Jejich energie vás nenechá chladné a rozhýbe i zapřísáhlé netanečníky.

Vstup zdarma

Začátek koncertu ve 20:00.

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Legendární devíti členná hudební skupina V3ska pochází ze Stoda u Plzně a už od roku 2002 hraje pro své fanoušky převážně styl SKA doplněný prvky reggae a punku. Její koncerty jsou nabité energií a mají bezprostřední atmosféru.

Více o letním programu DEPOvLETU a kompletní program najdete ZDE

Sledujte novinky v události na Facebooku a pozvěte do DEPO2015 své přátele.

Vstup zdarma, startujeme ve 20:00.

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Experimentálně recyklační swing-bluegrass-folk herců a techniků Divadla Alfa. Všechny písně a texty už byly složeny. A je škoda je vyhodit…

Více o letním programu DEPOvLETU a kompletní program najdete ZDE

Sledujte novinky v události na Facebooku a pozvěte do DEPO2015 své přátele.

Vstup zdarma, startujeme ve 20:00.

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Kořeny pražské stonerrockové formace Acid Row sahají do roku 2009. A plzeňské posluchače rozhodně nenechají v klidu. Krční páteře dostanou zabrat, protože Acid Row přivezou své nejlepší songy.

 

Vstup zdarma, startujeme ve 20:00.

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

 

Podmanivé melodie a zasněné spojení vokálů pomáhají zachytit kouzlo mezi Terezou Lavičkou-Sladkou a Miroslavem Patočkou. 

Dvojice založila dream-popový projekt teepee v roce 2015 a od té doby společně prozkoumává prostor mezi elektronikou a folkem. Lyrické texty jsou pak osobní zpovědí obou členů kapely. Postupem času obohatili svůj zvuk s kořeny v indie-folku o elektroničtější a popové prvky.

Vstup zdarma, startujeme ve 20:00.

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Pondělní tančírny jsou pravidelné tančírny, na kterých se schází zkušení tanečníci i úplní začátečníci. 

Přijďte se zaposlouchat do swingu a zatančit si lindy-hop, charleston či balbou na živou muziku.

Za dvanáct let své existence si Pilsner Jazz Band vydobyl své místo v oblasti swingové hudby. S repertoárem známých skladeb velkých orchestrů třicátých let (Glenn Miller, Duke Ellington, Count Basie, …) koncertoval v devíti evropských zemí i v USA, svou fanouškovskou základnu má však orchestr doma v Plzni, a to především z řad swingových tanečníků. Každé vystoupení Pilsner Jazz Bandu se tak mění v elegantní tančírnu ve stylu třicátých až čtyřicátých let.

Vstup zdarma, startujeme v 19:00.

 

Folk-punková nálož z Jindřichova Hradce.

Tragedis prošli během svého hudebního života značným vývojem od skromných začátků spojených s ryzím amaterismem až k zaplněným hledištím klubů a festivalů napříč Českou republikou. Filozofií této hudební skupiny je autentický a energický projev na každém koncertě a co možná nejtěsnější sepětí s fanoušky. Ve své tvorbě se tato kapela snaží o to jít vlastní cestou a zbytečně nepodléhat pomíjivým módním trendům tak, aby zůstala takovou, jakou ji její příznivci znají a chtějí znát. Tragedis jsou a vždy budou více než cokoli jiného parta kamarádů, kteří chtějí svou hudbou bavit lidi v publiku i sami sebe.

Start koncertu 20:00, vstup zdarma!

Hudební Společnost Rambanbám hraje v rytmech ska - punku již řadu let. 

Se svým repertoárem vystupují nejen u nás, ale také v sousedním Německu. Texty a melodie jsou vtipné, chytlavé a snadno zapamatovatelné. Svým vystupováním vytvářejí všeobecně dobrou náladu a pozitivní atmosféru. Jejich tvorbu si můžete poslechnout na albech Zloděj bot a Sólo všichni.

Start koncertu 20:00, vstup zdarma!

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Přijďte se do DEPO2015 zaposlouchat do swingu a zatančit si lindy-hop, charleston či balbou, tentokrát  zahraje plzeňská kapela Džangobells.

Hot jazz pařížských periferií a šantánů v podání plzeňských muzikantů, kteří propadli hudbě Django Reinhardta a jazzu všeobecně.

Start 19:00, vstup zdarma.

Nevařte, na večeři s přáteli a kvalitní muziku zajděte do DEPO2015. Ochutnáte asijské dobroty a zaposloucháte se do rytmů hudby, kterou pro vás chystají vybraní DJ's.

Více informací v události.

Vstup zdarma.

16:00 - 22:00

 

 

The Wild Roots s k nám opět vrátí z Lázní Kynžvart. Ve své tvorbě vychází z blues, kořenů rock’n’rollu i hard rocku. Jejich tvorba je spojena se svobodou a návratem k hudebním kořenům. Řada textů je o přírodě a spiritualitě. Žádná duchařina, jen prosté přimknutí k divokosti a živelnosti.

Start ve 20:00

Vstup zdarma.

Ambiciózní rockoví a dynamičtí ILL Fish působí na plzeňské hudební scéně od počátku milénia. Svým nekompromisním přístupem k rockové muzice lámou hranice všech možných rozměrů hudby. Díky své přímočarosti neztrácí dynamiku ani „špinavost“, která je skupině vlastní. ILL Fish vystupují v klubech a na festivalech nejen v ČR, ale i v Evropě. 

Start koncertu ve 20:00.

Vstup zdarma.

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Přijďte si zatančit swing s The Dixie Hot Licks!

Každé vystoupení je dobrodružnou cestou časem zpět o sto let - na přelom desátých a dvacátých let minulého století, do časů, kdy řval jazz z každé putyky, nalévárny, nevěstince i z každé ulice New Orleans. The Dixie Hot Licks snoubí původní "vintage sound" akustického jazzu a moderní výraz dixielandu. Jsou inspirováni starobou, dávají jí ale svěží a novou tvář! Repertoár obsahuje ty nejznámější dixielandové fláky i skladby téměř zapomenuté.

Start v 19:00

vstup zdarma.

Nálož svérázného humoru na živo, ze života a bez servítek. Vystoupí Adéla Elbel, Tomáš Matonoha a Richard Nedvěd.

Cena v předprodeji: 250 Kč
Cena na místě: 280 Kč.

Začínáme ve 20:00.

Odkaz na předprodej vstupenek ZDE

Mistři kuchyně vám na nádvoří DEPO2015 s radostí připraví nejrůznějí mořské speciality jako jsou kalamáry, krevety na grilu, slávky na víně a také tapas. Prosecco samozřejmě nebude chybět.

16:00 - 22:00

Více informací ZDE.

Plzeňské jazzrockové formace inspirované vývojem psychedelické hudby od 60. let po současnost. Díky jejich tvorbě zažijete průlet časoprostorem.

Start ve 20:00.
Vstup zdarma.

BTnJ je mladá klatovská kapela, která se během své existence transformovala z chorvatských plájbojů na plájboje hrající německou dechovku s prvky anglického golfu.

Kapela BT’n’J se stylově řadí mezi funk - rap, ale spíše se jedná o fúzi všech možných (i nemožných) hudebních žánrů. Na kapelu jistě nezapomenete díky jejich satirickým textům, ale také proto, že se vyžívají v natáčení videoklipů. Na svém kontě již mají 5 desek. 

Vstup zdarma, start ve 20:00

Partnerem koncertu je kreativní projekt Plzeňskékapely.cz

Workshopy a Kurzy