DEPO2015

Facebook Twitter Youtube Instagram

Výstavy

Výstava nejlepších klauzurních prací studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni.

Ateliér Socha a prostor - GAFA

Ateliér Nová média - Rampa

Ateliér Malba - Truhlárna a možná i část Tržnice

Vernisáž výstavy proběhne ve středu 16.2. od 18:00.

Akce

Svérázná talk show Posedlí Dakarem svolává fanoušky nejextrémnějšího motoristického závodu světa. Čerstvé zážitky pilota kamionu Martina Macíka, navigátora Františka Tomáška, mechanika Davida Švandy a dalších členů týmu Big Shock! Racing z Rallye Dakar 2022 vám napumpují adrenalin do žil a rozkmitají bránice.

Dvě všehoschopné posádky, pět kamionů postavených v Sedlčanech, parta neohrožených mechaniků – sestava silnější než kdykoliv předtím.

Poznejte svět, kde nic nefunguje podle plánu, kde si i nejdrsnější chlapi občas popláčou a kde zlaté české ruce dokážou řešit situace, které si nepředstavíte ani v nejdivočejší fantazii. Videa ze zákulisí, onboardy z kabiny, upřímná vyprávění přímých účastníků. Nechte se nabít energií, která vzniká, když se tým Big Shock! Racing potká se svými geniálními fanoušky.

Dakar není jen o závodnících řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. #ONETEAM

Vstupenky k zakoupení ZDE.
Cena 499 Kč.

U příležitosti Mezinárodního dne žen pořádá spolek imPerfect, z.s. akci s názvem Den pro ženy (a jejich rodiny). 

Pro návštěvníky budou připraveny nejrůznější workshopy a přednášky (např. přednáška s paní Helenou Konarovskou - Le Chaton, organizací M.arter - podpora zaměstnávání po RD, Czechitas - podpora žen v IT), vystoupení (např. Taneční centrum Dominique), ale také jednotlivé prezentační stánky různých organizací (např. Uzlík, z.s., Unicorn a.s.).

Ženy se pak mohou nechat hýčkat prostřednictvím různých firem (např. Mary Kay, Kadeřnictví V šipce, Černá labuť). Ani muži nepřijdou zkrátka. Mohou se např. pobavit o 3D tisku s firmou Lunar. Pro děti jsou zase připraveny různé zábavné aktivity s pera PKRDM nebo Histrio z.s.

Více informací na www.im-perfect.cz.

Akce proběhne dne 5. 3. 2022 od 14 do 18 hodin v DEPO2015 v Plzni a vstup na ni je dobrovolný.

Přijďte si užít divadlo pro nejmenší diváky, koncert vážné hudby pro rodiče s batolaty, vyzkoušet pohybové a hudební workshopy či zadovádět si do obří herny pro malé průzkumníky. Dorazte se přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje a že i vaše ratolest si KUK zamiluje!

KUK je prvním českým multižánrovým projektem, který cílí především na návštěvníky ve věku od 10 měsíců do 3 let.

KUK nabízí rodinám s malými dětmi smysluplný program s vysokou uměleckou úrovní, nekomerční alternativu kvalitní dětské zábavy, nabitý program od herny, přes divadelní představení až po pohybové workshopy. To vše na míru pro naše nejmenší návštěvníky.

Více informací již brzy!

Z měsíce v Gruzii jsem většinu strávila v horách a obvykle jsem spala jenom pod plachtou. Samotná holka to v týhle zemi nemá úplně jednoduchý.

Jak jsem se vypořádala s opilými Gruzínci a jejich psy, kteří dokážou být stejně neodbytní jako ti chlapi? Líbilo se mi v přímořském, hlavním nebo skalním městě? Jak jsem zvládla přes 100km trek po Svanetii? Dokázala jsem vylézt na Kazbek (5054 m.n.m.)? Kudy jsem šla jinak profláknutý, 120 km trek z Kazbegi do Tušetie, že jsem několik dní nepotkala jedinýho turistu? Kolik mě to stálo a na co jsem si přišla? To vše se dozvíte na nové přednášce.

Chcete-li více informací o přednášce, sledujte:
InstagramFacebook nebo Web přednášející.

Vstupenky v prodeji již brzy.

Preventivní projekt Světové dentální federace (FDI) organizovaný Českou stomatologickou komorou ve spolupráci s partnery.

Více informací již bry!

11. ročník nočního běhu pro Světlušku. Pojďte s námi oslavit světluščí kulatiny a užít si vzájemnou přítomnost a radost z pohybu.

On-line registrace bude spuštěna v ÚNORU.

Více informací a registrace ZDE.

Aktuální bezpečnostní opatření a podmínky pro vstup na akci najdete ZDE.

Workshopy a Kurzy