DEPO2015

Facebook Youtube Instagram

Výstavy


Co ukrývá podzemí bývalého depa dopravních podniků? Je plzeňské podzemí skutečně jen historickým sklepením? A měl František Křižík utajovaného bratra?

Přijďte zjistit odpovědi na všechny tyto otázky do naší nově otevřené rodinné únikové hry. A kdo ví, zda zůstanete jen v DEPO2015…

Na únikovou hru je potřeba se předem rezervovat na konkrétní termín → ZDE.

Lze ji také koupit jako originální dárek online → ZDE.

 

Interaktivní výstava vycházející z pohádkové knihy Jiřího Trnky Zahrada uvede návštěvníky do zapomenuté zahrady z jiných časů plné tajemných zákoutí a neobvyklých rekvizit. 

Akce

Nevařte a přijďte hladoví. To jsou dvě základní pravidla úspěšné návštěvy festivalu jídla. Vaše chuťové buňky uspokojí mistři street foodu, tedy rychlého, ale z kvalitních surovin připraveného jídla. Těšit se můžete na burgery, hot dogy, exotické kuchyně i na sladké tečky.

KDY | 6. 5. 2023, 10:00 – 18:00

KDE | areál DEPO2015

VSTUP | ZDARMA

Vaše pravidelná dávka názorů, vzpomínek, informací a sentimentu. Od devadesátých let po současnost – čím jsme si prošli a jak jsme to přežili? Unikátní mix politiky a historie v podání předsedy Kolegia Paměti národa Jana Dobrovského a novináře Jindřicha Šídla.


VSTUPENKY na akci k zakoupení ZDE.

Letos podesáté chystáme Evropský den sousedů. Akci, která má za cíl podporu komunitního života a sousedských vztahů.

A co se letos chystá?
→ programová ohniska v pátek, sobotu a neděli odpoledne
→ sousedské večeře na sobotu
→ nedělní komentované procházky


Více inormací najdete na www.evropskydensousedu.cz.

Bude to dobrá neděle! Lehátko, buskeři, drinky, boží jídlo a hlavně NEJLEPŠÍ KAFE! Pražírny a kavárny z celé republiky se sjedou do DEPO2015 představit svoje výběrovky! Cuppingy, zajímavé přednášky, workshopy a doprovodný program nejen pro ty, co pijou kafe. LOGR bude ještě nabitější než dřív a vstupné pořád zdarma.


Více informací najdete na www.logr.cafe.

Workshopy a Kurzy